برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی مالکان کامیون ایران

اولین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی مالکان کامیون ایران ساعت۱۵:۰۰روزچهارشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل سالن جلسات انجمن و با مشارکت تعداد ۲۱ نفر از اعضا و با حضور آقای علی سلیمانی، نماینده اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران، برگزار شد.

در ابتدا آقای علی محمودی سرای، رییس هیأت مدیره انجمن، ضمن خوشامد گویی به مدعوین جلسه، با ابراز خوشنودی از دستاوردهای موفقیت آمیز انجمن در طی یک سال اخیر، افق های روشنی را در ادامه کار انجمن پیش بینی نموده و بر ضرورت همکاری و مشارکت فی مابین اعضای مالکان کامیون با انجمن تاکید کردند.

ضمن ادامه ی جلسه، گزارش عملکرد هیأت مدیره توسط آقای علی محمودی سرای قرائت شد و سپس خانم فریده فیروزفر به عنوان خزانه دار و عضو هیأت مدیره انجمن، صورت های مالی و تراز سال منتهی به پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۶ را به سمع و نظر حاضران جلسه رساندند که با رای موافق اکثریت آرا تصویب شد. در ادامه، گزارش بازرس قانونی انجمن، آقای رامین طالب زاده، عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۶ را در اختیار حاضران جلسه قرار داد که با کسب حداکثر آرا به تصویب رسید. همچنین با اتفاق نظر حاضران در جلسه، آقای رامین طالب زاده با کسب ۱۵ رای به سمت بازرس اصلی و آقای رحیم قلی زاده با کسب ۶ رای به سمت بازرس علی البدل انجمن معرفی شدند. ضمن ادامه ی مجمع، حق عضویت سالانه با افزایش ۲۰ درصد نسبت به سال قبل برابر با ۱۴ میلیون ریال تعیین گردید و مبلغ ۱۰ میلیون ریال حق ورودیه اعضای جدید مورد تصویب مجمع قرار گرفت که این مبلغ نسبت به سال گذشته تغییری نکرد. همچنین روزنامه «جهان اقتصاد» نیز جهت درج آگهی های انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی مالکان کامیون ایران، انتخاب شد.

در انتها ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی، جلسه با ذکر صلوات بر حضرت ختمی مرتبت در ساعت ۱۷ به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

عضویت در انجمن
کمیته ها
گالری