برگزاری چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته آذرماه ۱۳۹۸

برگزاری  چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته آذرماه ۱۳۹۸   

چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با مشارکت و حضور فعالان بخش خصوصی و دولتی و شرکتهای وابسته در تاریخ ۲۴ الی ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد

در این رویداد که با مشارکت شرکت ها ، دستگاه  ونهاد اجرائی برگزار شد جناب آقای مهندس محمد اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی حضور داشته و به بازدید از غرفه ها پرداختند . محمد اسلامی در آئین آغاز به کار این نمایشگاه در ابتدا این روز را به همه فعالان در عرصه‌های دریایی، ریلی، جاده‌ای و هوایی تبریک گفت.

در بازدیدی که ایشان از پاویون فدراسیون حمل ونقل و لجستیک ایران داشتند ضمن ابراز رضایت از جایگاه و نقش فدراسیون حمل ونقل و لجستیک ایران به عنوان تشکل بالا دستی به حضورفعال و ایفای نقش موثر آن در شورایعالی ترابری کشور و کمیسون های مربوطه تاکید نمودند.

علاوه بر حضور وزیرمحترم راه و شهرسازی، مدیران و روسای سازمان‌های تابعه وزارت راه وفدراسیون حمل ونقل و لجستیک ایران و اعضای انجمن‌های راهسازی،جاده ای و بین المللی ، ریلی، هوایی و دریایی نیز  در این مراسم حضور داشتند.

این نمایشگاه به مناسبت هفته حمل و نقل با شعار حمل و نقل هوشمند،‌ پایدار و بهره ور و با تاکید بر بکارگیری فناوری اطلاعات در صنعت حمل و نقل و لجستیک در حوزه های ، حمل و نقل ریلی ، ‌جاده ای ،‌ هوایی و دریایی  برگزار گردید

هدف از برگزاری این  نمایشگاه معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها و فناوری های هوشمند در صنعت حمل و نقل ، ‌لجستیک و صنایع وابسته بود.

شایان ذکر است  در این نمایشگاه فدراسیون حمل ونقل و لجستیک ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی به همراه تشکل های وابسته در این رویداد در قالب یک پاویون حضور داشت .

#نمایشگاه

#فدراسیون_حمل ونقل _و_لجستیک_ایران

#علی_محمودی_سرای

#مصلی

#انجمن_شرکتهای_حمل_ونقل_بین_المللی_مالکان_کامیون_ایران

ارسال دیدگاه

عضویت در انجمن
کمیته ها
گالری